Menu

Fotografia - inspiracje | Poradnik dla fotografów

Blog z poradnikami dla początkujących fotografów. Inspiracje

Fotobudka na wesele

kontraktor12

Para Młoda ścigają się w wymyślaniu coraz to innych atrakcji, które wzbogacają ten najważniejszy dzień i na długo pozostaną w pamięci przybyłych gości. Coraz częstszym gadżetem wynajmowanym na ten wyjątkowy dzień staje się fotobudka, w której znajomi weselni mogą sami robić zdjęcia.


Wynajem foto budki na wesele to trend, która przyszła do nas z ameryki. W ameryce fotobudki robiące zdjęcia uatrakcyjniają wesela już od pewnego czasu. W Polsce fotobudka na wesele to wciąż nowość .
Czym jest taka fotobudka? To przede wszystkim mobilne urządzenie. Taką budkę można postawić w dowolnym miejscu, a nasi znajomi mogą swobodnie z niego korzystać. Takie spontaniczne fotografie z budki dostarczają obecnym na weselu mnóstwo radości, a Państwo Młodzi dostaną niepowtarzalną pamiątkę, którą przechowają przez wiele lat.


Obsługa takiej budki fotograficznej nie jest trudna. Trzeba jedynie ustawić się przed aparatem i wcisnąć button „start”, a maszyna sama robi serię zdjęć, które od razu są drukowane już po piętnastu sekundach. W dwóch wydrukach Jedną kopię otrzymuje młoda para, a drugą zachowuje na pamiątkę fotografowany gość. To właśnie dlatego fotobudka na uroczystości cieszy się dużym zainteresowaniem i ustawia się przed nią kolejka chętnych na fotki. Znakomitość budki fotograficznej polega na tym, że podczas imprezy każdy jest otwarty i spontaniczny, przez co zdjęcia zrobione w budce znacznie się różnią od tych zrobionych przez profesjonalnego fotografa, przy którym większość z nas jest niepewna i sztywna.


Dlatego iż ta atrakcja robi się popularna, w sieci możemy wyszukać wiele firm, oferujących wynajem fotobudki. W zależności od marki, w której wynajmujemy foto budkę możemy od asystenta otrzymać np. płytę CD z zrobionymi fotografiami, link do galerii fotek online oraz różne akcesoria, gadżety i tła do robienia zdjęć.
Wybierając firmę, w której ofercie znajduje się budka fotograficzna na wynajem, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na ceny. Powinniśmy być pewni, że będziemy mieli gdzie ją rozstawić.

© Fotografia - inspiracje | Poradnik dla fotografów
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci